How much is your paper towel costing?

By clicking on the link below, you will be taken to a merchant or online retailer website or a third-party service that may offer information on a specific product.

The cost is based on a retail value (RV) of $1.99 per pound or $0.89 per ounce, and is based off the retail price of the product, and excludes applicable shipping and handling charges.

For an additional cost, we may offer you a discount on our standard price.

We reserve the right to change or cancel this offer at any time without notice.

We will notify you by email if we change the offer or if you have any questions.

If you have purchased more than one product at the same time, the prices shown are for the total of the items purchased.

For more information on how to read and print pricing, please click here.